Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Іменні стипендії Верховної Ради отримають 30 млодих вчених, серед них і полтавець

13 липня Верховна Рада проголосувала за проєкт Постанови «Про призначення у 2020 році іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук».

Стипендії отримають 30 науковців, розмір кожної такої стипендії становить 10 510 грн щомісячно (п’ять прожиткових мінімумів).

Претенденти на отримання стипендії висуваються з числа вітчизняних молодих учених, які мають науковий ступінь доктора наук та проводять важливі фундаментальні та/або прикладні наукові дослідження, а також мають намір і змогу виконувати в Україні актуальну наукову (науково-технічну) роботу.

«Цьогоріч на конкурс робіт з призначення таких стипендій представлено 89 подань з 20 областей України і м. Києва – майже три претенденти на одне місце. Це доволі високий показник. Тож дуже важливо, що така адресна підтримка науковців на державному рівні створює додаткові стимули для підвищення престижності їхньої праці», – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Серед інших, стипендію призначили й доктору історичних наук, професору кафедри Полтавського педагогічного університету імені В.Г. Короленка МОН України Ігорю Сердюку на виконання наукової (науково-технічної) роботи: “Соціально-демографічна історія Гетьманщини ХVІІІ століття”. 

Система Orphus