Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

“Гучна справа” пішла на ризикований експеримент, щоб знайти убивцю дітей на Полтавщині

Сьогодні, 10 липня, о 20:10 у новому випуску проєкту «Гучна справа» з ведучим Тимуром Аслановим на каналі «Україна» розслідуватимуть кримінальну справу на Полтавщині, де злочинець таємно пробрався у чужу квартиру і вбив немовля.

Одне мертве немовля. Троє підозрюваних. Щоб скоїти це вбивство невидимому злочинцю на Полтавщині знадобилось лише тридцять хвилин. А почалось все, коли на годиннику було двадцята сорок. Матері дитини не було дома усього півгодини. Вона вибігла допомогти чоловікові і штовхала машину до під`їзду.

Хто у цей час зайшов у квартиру і вбив Назарчика, поки матері не було вдома, а малюк спав у своєму ліжку? Що говорять про родину сусіди? І чому тепер з могили хлопчика зникають іграшки? Щоб найти невидимого убивцю і захистити від нього інших дітей, «Гучна справа» пішла на несподіваний та ризикований експеримент.

«Дуже загадкова справа – де невидимому злочинцю знадобилось всього 30 хвилин, аби пробратись в чужу оселю і вбити немовля. Щоб розгадати цю історію наша команда провела унікальний слідчий експеримент, результати якого дізнаєтесь сьогодні, о 20:10 на телеканалі «Україна»», – прокоментував ведучий Тимур Асланов.

«Гучна справа» – це публіцистична програма журналістських розслідувань на каналі «Україна», в якій аналізують конкретні справи та кримінальні схеми. Ведучий Тимур Асланов та журналісти проєкту вказують на слабкі місця офіційних версій кримінальних справ, руйнують міфи, що утворилися навколо них, знаходять нові факти та свідчення, вибудовують експертні версії.

 

Система Orphus