Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Грейдерування, підсипка та ямковий ремонт: на лубенських дорогах працює КП “Шляхрембуд”

Літо – чи не найгарячіша пора року для працівників комунального підприємства «Шляхрембуд». Адже саме на це підприємство покладено завдання утримання всіх автомобільних доріг у місті. А від їх стану напряму залежать витрати на перевезення вантажів та пасажирів, рівень цін, певною мірою зайнятість населення та темпи розвитку економіки в цілому.

Як повідомили у Лубенській міськраді, зараз у межах нашого міста 176,5 км автомобільних доріг. З них 76,4 км – так зване «біле шосе». Це покриття перехідного типу з подрібнених кам’яних матеріалів, які укладаються шарами (спочатку великі фракції, потім – більш дрібні), з розклинкою дрібним щебенем і ущільненням шарів. У штаті підприємства 23 особи.

Впродовж останніх двох неділь працівники підприємства виконували роботи з грейдерування та підсипки доріг, ямковий ремонт. Такі роботи проводилися на вулицях Гавсевича, Малія, 18 вересня, на Молодіжній з провулками, провулках вулиці Степової. А на вулицях Монастирській та Вишневецьких цими днями робили ямковий ремонт асфальтного покриття. Відповідно до плана, така роботиме триватиме й надалі.

Система Orphus Поделиться на fb