Ви тут:
Суспільство 

Голови Рад ЗВО Київщини і Одещини підписали договори про співробітництво з колегами Полтавщини

Голова Ради ректорів вищих навчальних закладів Полтавського регіону підписав договори про співробітництво з очільниками Ради ректорів Київського вузівського центру і Ради ректорів ЗВО Одеського регіону.

Договір про співробітництво підписали між Радою ректорів Київського вузівського центру (голова – ректор Київського національного університету будівництва i архітектури, професор Петро Куліков) і Радою ректорів вищих навчальних закладів Полтавського регіону (голова – ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко).

Аналогічний договір було підписано з Радою ректорів ЗВО Одеського регіону (голова – ректор Одеського державного екологічного університету, професор Сергій Степаненко).

Як повідомили в Медіа-центрі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», договорами передбачено співробітництво в освітній та науковій діяльності та спільному розвитку вищої освіти.

«Основною метою нашої співпраці є сприяння поліпшенню якості підготовки фахівців з вищою освітою, забезпечення екстериторіальності, автономії закладів вищої освіти, розвитку і координації зв’язків ректорів закладів вищої освіти в навчальній, науковій, економічній, юридичній, гуманітарній і інших сферах діяльності, а також для задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів і підвищення ролі вищих навчальних закладів у суспільному житті країни.

Ще одним важливим завданням, яке, на мою думку, стоїть перед усіма відповідальними ректорами – сприяння захисту пріоритетів освіти, науки і культури, як визначальних чинників соціально-економічного і духовного розвитку держави та всього суспільства. Провідні університети таких ключових регіонів як Київський, Полтавський та Одеський мають величезний потенціал і наш взаємний академічний обмін, партнерство у наукових проєктах тощо позитивно відзначиться як на підготовці високопрофесійних фахівців, так і на економіці регіонів», – прокоментував Володимир Онищенко.

 

Перейти до вмісту