Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Головні помилки тих, хто хоче схуднути, – назвала дієтолог

Процес схуднення – завдання непросте і не швидке, тому ті, хто твердо вирішив скинути вагу часто роблять помилки, які коштують їм бажаного результату.

Про упущення під час схуднення розповіла на сторінці в Instagram дієтолог Альбіна Комісарова, повідомляє УНІАН.

Експерт озвучила найпоширеніші помилки тих, хто худне, які шукають легкі шляхи або закривають очі важливі складові комплексного підходу.

Створювати помилкові заборони із продуктів та обмежувати різноманітність раціону (на банани, хліб, молоко і тд).

Пити 8 склянок води/2 літра обов’язково, тому що “так треба”, насправді – ні.

Худнути за рахунок часових рамок: не їсти після 6, не їсти 18 годин і тд. Це метод, але не найкращий. Вважати, що в продуктах немає належної кількості вітамінів і мінералів і обов’язково пити БАДи та інші добавки.

Засмучуватися, коли не втратив 10 кг в місяць. Ставте собі реальні цілі! 3-4 кг в місяць – відмінний результат. Шукати чарівну дієту, яка буде створена саме для вас. Це не працює, тільки здорове харчування і фізична активність. А це майже ідентично для всіх.

Не дозволяти собі слабкості. Навіщо потрібен перфекціонізм в цій справі? Шматочок шоколадки або кава з вершками не зроблять вас товстої. Пам’ятайте, навіть цукор дозволений в розмірі 5-10% від раціону.

Ділити продукти на корисні і шкідливі. Немає продуктів, від яких ми товстіємо, є переїдання. А то ми вершкового масла боїмося, а цілий авокадо в день – це корисно. Шукати секрети, які допоможуть схуднути. Огірки з помідорами не поєднувати, горіхи замочувати, білки тварини з рослинними не можна.

Немає таких правил. Здорове харчування це дуже просто!

поширити новину: