Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Голова Полтавської ОДА з робочим візитом відвідує Пирятинський район

Сьогодні голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідує Пирятинський район. Зокрема, наразі він уже оглянув місцевий Центр надання адміністративних послуг Пирятинської міської ради та зустрівся з громадськістю ОТГ.

ЦНАП відкрили в 2017 році в межах Програми підтримки ОТГ за фінансової підтримки проєкту GIZ. На сьогодні в ньому можна отримати 186 адміністративних та муніципальних послуг: від соціальних, комунальних – до виготовлення біометричних документів. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

«У ЦНАПі працює 7 адміністраторів. Є електронна черга, – розповіла керуючий справами виконавчого комітету Пирятинської міської ради Лариса Кочур. – У приміщенні облаштований інфокіос із необхідним переліком документів та послуг. Також є зона очікування, банківський термінал. При оформленні довідок не потрібно з собою нести багато документів, у ЦНАПі діє електронний документообіг».

Вхід до приміщення вільний і доступний для людей з інвалідністю. У ньому проводиться кондиціювання та моніторинг використання енергоресурсів, теплопостачання, водовідведення.

«Головне, щоб такі ЦНАПи були технічно оснащеними, а люди без довгих черг мали змогу отримати всі послуги в одному місці, – наголосив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. – У Пирятині – один із найкращих ЦНАПів області, і підтвердження цьому є те, що в 2018 році він отримав спеціальну відзнаку Полтавської облдержадміністрації «Кращий ЦНАП ОТГ», у 2019 році – «Диплом» за розширення послуг».

Окрім адміністраторів у ЦНАПі надають фахові консультації працівники бюро правової допомоги, філії Центру зайнятості, Фонду тимчасової втрати працездатності, а також консультують із питань захисту прав споживачів, земельних питань, приватизації житла, проводить особистий прийом громадян міський голова.

Також у рамках візиту голова ОДА відвідає ТОВ „Пирятинський сирзавод”, освітній заклад Березоворудського фахового аграрного коледжу Полтавської державної аграрної академії (там теж передбачене спілкування з місцевим населенням) та культурну спадщину піраміди-усипальниці Закревських.

Побуває сьогодні Олег Синєгубов і  в місті Хорол. Там він ознайомиться з роботою ПрАТ „Хорольський механічний завод” та зустрінеться з громадськістю.

 

 

Система Orphus