Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Еммі-2020: як пройде урочиста церемонія в час пандемії

Пандемія коронавірусу внесла корективи у плани Голлівуду: чимало кінофестивалів перенесли на 2021 рік. Водночас Еммі таки вирішили провести, однак з деякими змінами до правил.

Днями представники кінопремії Еммі-2020 оприлюднили список номінантів. Та вже за добу з’явились перші деталі урочистої події, що відбудеться 20 вересня. Про це повідомляє 24 канал з посиланням на People.

Журналісти отримали копію листа, який організатори церемонії надіслали всім номінантам. У зверненні повідомлялось, що традиційної червоної доріжки перед врученням Еммі-2020 не буде. Через пандемію шоу відбудеться в онлайн-форматі, за яким зможуть стежити всі голлівудські зірки та прихильники події. 

“Як ви, мабуть, вже здогадалися, ми не можемо запрошувати вас до театру Microsoft в центрі Лос-Анджелеса 20 вересня. Але запевняємо, що у цьому році це все ще буде найграндіозніша ніч в телеіндустрії. Ми прийдемо до вас!”, – заявили представники Еммі-2020.

Наразі триває підготовка до віртуальної церемонії нагородження. Організатори ще вирішують, як відбуватиметься прямий ефір із зірками Голлівуду та чи знатимуть лауреати заздалегідь про перемогу. 

“ABC і телевізійна академія продовжують підготовку до проведення Еммі, продюсери зробили профілактичний крок, звернувшись до деяких номінантам. Вони повідомили їм про наш намір провести живе шоу онлайн, яке буде одночасно святковим і безпечним”, – додали організатори.

ФОТО: Zik.ua
Система Orphus