Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Екіпаж катеру «Кременчук» привітали з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Один з бойових катерів Військово-Морського флоту України, який стоїть на захисті морських рубежів нашої держави, носить ім’я нашого наддніпрянського міста – «Кременчук».

Від імені Кременчуцької міської ради, її виконавчого комітету та всієї багатотисячної територіальної громади нашого міста екіпаж катеру «Кременчук» та його капітана Олександра Регулу з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України привітав секретар міської ради Юрій Гриценко, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Українські військові моряки з честю виконують покладені на них завдання з охорони морських кордонів України, здійснюють патрулювання у Азовському морі, стримує російську збройну агресію з морського напрямку, демонструючи приклади мужності, витримки і відданості справі збройного захисту Батьківщини.

Від імені всіх кременчужан Юрій Гриценко висловив щирі слова вдячності всьому особовому складу корабля «Кременчук» за самовіддану службу народу України, побажав, як-то кажуть, сім футів під кілем, та нових звершень в ім’я зміцнення військово-морської могутності нашої держави.

Система Orphus