Ви тут:
Суспільство 

До Полтави приїде Лесь Подерв‘янський

Автор сатиричних п’єс виступить перед полтавцями у вересні.

Як повідомляє сайту продажу квитків Karabas, виступ відбудеться 17 вересня о 19:00. Місце проведення — Міський будинок культури.

Ціна квитків – 350 – 490 грн.

Лесь Подерв’янський (повне ім’я Олекса́ндр Сергі́йович Подерв’янський; нар. 3 листопада 1952, Київ) — український художник, представник Нової хвилі, автор сатиричних п’єс.

Читайте також: Гурт “Без обмежень” провів у Полтаві незвичний автомобільний концерт: як це було

Почав писати перші п’єси наприкінці 1970-х рр. і тепер має їх понад 50. Участь у виставках бере з 1976. Картини зберігаються в Національному художньому музеї та багатьох приватних колекціях України, Росії, Німеччини, США, Швеції.

1968 року закінчив Республіканську художню школу в Києві (тоді ж, коли і його друг Микола Залевський, який нині перебуває у США).

1976 року закінчив Київський художній інститут (спеціальність: станковий і монументальний живопис, графіка, театральний живопис).

1977 — служба в армії. Там почав писати історії з вигаданими героями й істотами в листах до товаришів. Член Спілки художників України з 1980 року.

Проживає на Бесарабці (раніше на Липках). Одружений втретє офіційно, дружина Марія Ганженко займається написанням сценаріїв. Дід і батько Леся також були художниками.

Система Orphus