Ви тут:
Суспільство Україна 

До Києва прибув перший поїзд з китайського Уханя

На станцію Київ-Ліски 6 липня 2020 року прибув перший поїзд з міста Ухань, що знаходиться в провінції Хубей Китайської Народної Республіки. У складі поїзда перевезено 43 сорокафутових контейнери з сульфатом магнію, обладнанням, алюмінієвими рамами, одноразовими шприцами, флаконами ПЕТ, іншими виробами легкої промисловості.

Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”

Маршрут поїзда проліг через території чотирьох країн і склав понад 9,5 тис. км. «Прямі контейнерні поїзди з Китаю стають регулярним сервісом. Це вже другий поїзд, який привіз до України китайські товари. Розрахунковий час на подолання цієї відстані складає близько 15 діб. Це показник, який забезпечить конкурентність сухопутного маршруту перевезень китайського товару в Україну порівняно з іншими логістичними рішеннями. Плануємо, що поїзди з КНР курсуватимуть щотижнево з подальшим збільшенням періодичності. Раніше територією України залізничним транспортом здійснювались лише транзитні перевезення вантажів у сполученні Китай – країни Західної Європи – Китай. Наразі ми розглядаємо ще низку нових маршрутів контейнерних поїздів», — зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Нагадаємо, що 8 червня було прийнято перший пілотний контейнерний поїзд зі станції Яньтай (Китай). У складі поїзда перевезено 41 сорокафутовий контейнер. Поїзд привіз до України взуття, бурильні труби, комп’ютерний томограф та збірні вантажі.

«Укрзалізниця проводить активну роботу для підвищення транзитного потенціалу залізниць України і розробляє значну кількість логістичних ланцюгів доставки вантажів до місця призначення», — зазначив керівник компанії.

Наразі територією України на регулярній основі курсує 36 контейнерних поїздів, організованих товариством. За 5 місяців 2020 року у складі контейнерних поїздів територією України перевезено 109 440 ДФЕ, що майже у 2 рази більше, ніж у 2019 році та становить 59% від загального обсягу перевезених контейнерів територією України. Зростанню обсягів перевезень сприяло те, що АТ «Укрзалізниця» спільно з вантажоутворювальними підприємствами, експедиторськими компаніями та терміналами працює над укрупненням контейнерних вантажопотоків і організацією контейнерних поїздів для забезпечення регулярного сервісу.

Система Orphus