Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До Дня Дніпра: кременчужанам розповіли про стан води у річці

У парку культури та відпочинку «Придніпровський» для кременчужан та гостей міста 4 липня провели соціально-екологічну акцію «Чистий Дніпро починається з тебе». її учасники мали можливість прослухати лекції, присвячені стану води у річці Дніпро.

У парку також було організовано фотовисставку, присвячену Міжнародному Дню Дніпра «Мальовничий Дніпро». Про це розповіли у Кременчуцькій міськраді.

У прибережній зоні річки Дніпро (у районі центральної набережної парку культуриі відпочинку «Придніпровський») відулася еко-акція «Попередимо цвітіння Дніпра разом». Працівниками регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні» проводилося розчищення берегів Дніпра від водоростей. Розчищення берегів острова «Фантазія» та намитої коси, що в районі набережної парку «Придніпровський», від зайвої водної рослинності здійснювали за допомогою багатофункціональної самохідної установки класу амфібія “ТRUXOR, яку минуого року придбали для міста завдяки співфінансуванню Полтавської обласної ради. для одного з комуналльних підприємств міста.

Система Orphus