Ви тут:
Суспільство Україна 

Десантники тактичної групи окремої аеромобільної бригади ДШВ виконали стрибки з парашутом

Особовий склад батальйонної тактичної групи окремої аеромобільної бригади ДШВ завершив виконання програми навчально-тренувальних стрибків з парашутом. Упродовж двох тижнів десантники вдосконалювали професійні кондиції.

Інформує Armyinform.

За словами офіцера підрозділу, загальний результат визначали як повітряна, так і наземна складова занять. Особливу увагу приділили так званим першачкам – тим, хто виконував дебютні стрибки.

“Страх минув сам собою, як тільки вертоліт піднявся на задану висоту, – поділився враженнями від першого стрибка військовослужбовець Олексій. – Спокій та впевненість товаришів водночас стали часткою і мене самого. Але справжнє захоплення відчув у момент стрибка, коли наче розчинився в небесній сині. Та за мить вже зосередився на техніці приземлення, адже навіть незначна помилка здатна призвести до небажаних наслідків”.

Навчальну програму десантники виконали сповна.

Одними з найкращих за результатами виконання практичних вправ були і військовослужбовці-жінки, відсоток яких становив серед загалу парашутистів близько 10-ти.

Ці стрибки стали органічним продовженням програми бойової підготовки бригади. Зокрема, днями в частині відбулися збори командирів взводів, де вони вдосконалили знання й практичні навички за фаховими напрямками.

Окрім цього, військовослужбовці бригади успішно виконали вправи з безпарашутного навчально-тренувального десантування й евакуації.

Фото: Armyinform

поширити новину: