Ви тут:
Суспільство Україна 

Де відпочити влітку: список дозволених для в’їзду українців країн

За інформацією міністра інфраструктури Владислава Криклія, наразі українці можуть літати на відпочинок у Болгарію, Туреччину, Єгипет, Албанію, Чорногорію та Хорватію.

Про це міністр інфраструктури Владислав Криклій написав у Telegram, повідомляє сайт Еспресо.

За інформацією Криклія, наразі українці можуть літати на відпочинок у Болгарію, Туреччину, Єгипет, Албанію, Чорногорію та Хорватію.

Зокрема, в’їзд у Болгарію можливий за наявності негативного тесту на COVID-19, зробленого протягом 72 години до прибуття. Для в’їзду у Хорватію обов’язково мати негативний результат ПЛР-тесту, зроблений протягом останніх 48 годин. У Туреччину та Албанію – в’їзд і повернення без обмежень. При поверненні з Чорногорії в Україну обов’язкова 14-денна самоізоляція.

Криклій нагадав, що ПЛР-тест можна зробити перед вильотом в аеропорту “Бориспіль”, а також у Львівському та Одеському аеропортах, де встановлені ПЛР-лабораторії для швидкого проходження тестування.

Міністр також зауважив, що дані щодо в’їзду змінюються кожного дня в залежності від епідеміологічної ситуації в країнах, тому перед поїздкою громадяни мають обов’язково перевіряти інформацію.

Система Orphus