Ви тут:
Суспільство Україна 

ДБР вилучило військову техніку Повітряних сил: Бутусов вважає, що дії слідчих схожі на держзраду

В Україні прогримів скандал за участі слідчих ДБР. Так, командування Повітряних сил ЗСУ сповістило про обшуки, влаштовані Державним бюро розслідувань у військових частинах на Хмельниччині, Одещині та Херсонщині. Під час них була вилучена військова техніка. На думку військового експерта Юрія Бутусова, у діях ДБР прослідковуються ознаки держзради.

Про це інформує “24 канал“.

За словами Бутусова через цю ситуацію відбувся витік особливо важливої державної інформації. Про це журналіст та експерт написав на своїй фейсбук-сторінці.

“Список посадових осіб, які в цьому брали участь в Головному управлінні ВКР СБУ, Хмельницькому ДБР, Хмельницькому суді, будемо встановлювати і оголошувати. Люди повинні розуміти наслідки своїх дій і наслідки перевищення повноважень. Це вкрай підозріла ситуація, і дії людей, які це зробили, мають всі ознаки державної зради”, – наголосив він.

За словами Бутусова, постанова суду не передбачала вилучення клістронів взагалі. Він також припускає, що до ситуації можуть бути причетні високопоставлені керівники.

Також експерт дивується, як командування 96-ї бригади все ж видало слідчим секретну бойову техніку. Адже це вивело з ладу ЗРК.

“Це неприпустимо при будь-яких обставинах. А тим більше, що в постанові районного суду не було дозволено вилучення”, – резюмував Бутусов.

Система Orphus