Ви тут:
Суспільство Україна 

“Дати відсіч Кремлю та зупинити політичні репресії”: Рух опору капітуляції закликав сформувати єдиний проукраїнський громадсько-політичний фронт

Рух опору капітуляції закликав об’єднатись усі державницькі сили

Відповідну заяву Рух оприлюднив на Facebook.

“Суверенітет України нині під серйозною загрозою. Ширяться повідомлення, що Росія готова до вирішального наступу на Україну, а ворожа агентура безперешкодно діє в усіх сферах життя країни”, – йдеться у повідомленні.

У Русі заявили, що дії влади призвели до політичної та економічної кризи, деградації системи державного управління, посилення впливу олігархів та “регіоналів”.

Там також додали, відбуваються політичні репресії, згортається курс на членство України в НАТО і ЄС та послаблюється обороноздатність держави.

“Це створює смертельну небезпеку для самого існування України як незалежної держави. Прокремлівські політичні сили та агенти, за повного потурання влади, готуються до реваншу й штовхають країну до капітуляції. Вони хочуть штучно спровокувати громадянський конфлікт, щоб повернути країну у сферу російського впливу”, – йдеться у заяві.

В Русі назвали завдання для громадян: об’єднатись і зупинити ці загрозливі процеси, захистити суверенітет і соборність, демократію, конституційні права і свободи.

“Захистити державність, цінності Революції Гідності, європейський та євроатлантичний вибір”, – додали активісти.

Там жалкують, що патріоти діють порізно та сконцентровані на взаємних суперечках і політичній боротьбі одне проти одного. 

“Ми, представники громадянського суспільства, закликаємо всі державницькі сили почати діяти разом і сформувати єдиний український громадсько-політичний фронт, щоб дати відсіч Кремлю та його агентурі, захистити український гуманітарний простір, відновити обороноздатність країни, припинити політичні репресії”, – заявили в Русі.

Там закликали, всіх, хто вважає себе патріотом, об’єднати зусилля у парламенті й місцевих радах.

“Пропонуємо невідкладно розпочати координацію задля формування спільних вимог, спільного плану дій та побудови суспільної платформи української єдності”, – підсумували в РОК.

поширити новину: