Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Дату початку ремонту мосту через Дніпро назвали у Кременчуцькій міськраді

Питання ремонту мостового переходу через річку Дніпро сьогодні обговорювали керівники Кременчука на чолі з міським головою Віталієм Малецьким та преставники Укрзалізниці на чолі з головним інженером Юзефом Тулієм на робочій нараді з організації робіт з ремонту мостового переходу через Дніпро у Кременчуці.

Про це розповіли у Кременчуцькій міськраді.

Зокрема, Віталій Малецький зазначив, що міська влада неодноразово зверталася до керівництва Укрзалізниці з проханням щодо ремонту Крюківського мосту, який знаходиться на балансі підприємства. Тож Укрзалізницею було прийняте рішення виконати цього року ремонт двох найпроблемніших стиків – № 19 з боку Крюкова та № 35 з боку Кременчука. За словами керівника міста, планувалося, що ремонтні роботи триватимуть протягом 3-х місяців, але враховуючи важливість мосту для сполучення між лівим і правим берегом Дніпра не тільки для жителів міста, а й для України, з Укрзалізницею досягнуто домовленості, що ремонтні бригади працюватимуть у три зміни і роботи завершать у максимально стислі строки до 1 вересня 2020 року.

Головний інженер Укрзалізниці Юзеф Тулей зазначив, що ремонтуватимуть стики смугами, спочатку перериють частину однієї смуги стику № 19, що з боку Крюкова, ремонтні роботи планують завершити за 7 днів, ще 7 днів триватиме ремонт на другій смузі. Таким чином ремонт 1 деформаційного стику триватиме 14 днів. Після розпочнуть ремонтувати стик № 35, що з боку Кременчука. Його ремонт також триватиме два тижні. На жаль, технологічний процес не дозволяє виконати ці роботи у більш стислий термін.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначив, що на період ремонтних робіт для перевезення кременчужан Укрзалізниця пустить два додаткові потяги, які курсуватимуть з Кременчука до Крюкова і у зворотному напрямку. Проїзд у них для пільгових категорій громадян буде безкоштовним. Транзитний транспорт буде спрямовано в об’їзд крюківського мосту через Білецьківку, Світловодськ, Недогарки, Піщане, в залежності від напрямку. На дорогах будуть встановлені відповідні знаки, а також інформація про те, що необхідність об’їзду, пов’язана із ремонтом мостового переходу. Регулюватимуть рух автотранспорту регулювальники та світлофори.

Ремонтні роботи на мостовому переході розпочнуть 29 липня 2020 року о 10 год. Кременчужан просять із розуміння поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних із ремонтними роботами, адже вони виконуються перш за все, з метою безпеки, щоб зупинити руйнування найбільш проблемних конструкцій мосту.

Система Orphus