Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

COVID-19 у Кременчуці: на стаціонарі з пневмонією 15 людей

Як повідомила заступник міського голови Кременука Ольга Усанова, за попередню добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів звернулися 3 дорослих і 8 дітей. Із них пневмонію діагностовано у 1 дорослого, у 2 дорослих і 1 дитини – встановлено підозру на корона вірусну хворобу. На стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія перебувають 15 дорослих, тяжких випадків перебігу хвороби у цих пацієнтів немає.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Ольга Усанова наголосила, що в місті постійно проводиться моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Зокрема, за минулу добу шляхом експрес тестування було обстежено 5 осіб. Обстеження у всіх випадках показало негативний результат. За увесь карантинний період у місті було використано 658 експрестестів.

Продовжується обстеження кременчужан шляхом ПЛР тестування. За минулу добу в такий спосіб було досліджено 11 зразків біологічних матеріалів, взятих у дорослих. Всі вони показали негативний результат. Щодо ІФА тестування, то воно проводиться відповідно до нормативно-правової бази, затвердженої на державному рівні. Всього за звітній період у ІФА спосіб протестовано 148 осіб. А за карантинний період проведено 2094 дослідження на виявлення антитіл до коронавірусу.

Від початку пандемії у Кременчуці зареєстровано 119 випадків щодо захворювання на COVID-19, 109 громадян вилікувалося. На сьогоднішній день у місті зареєстровано 6 випадків коронавірусної інфекції, 2 кременчужан проходять лікування в стаціонарних умовах, 4 – хворіють амбулаторно під наглядом лікарів сімейної медицини.

Система Orphus