Ви тут:
Медицина Суспільство Україна фото дня 

COVID-19: як працюватимуть шкільні медпункти з 1 вересня

У МОЗ розглядають та складають правила, згідно з якими діти зможуть навчатися у школах в умовах пандемії коронавірусу. Стосуватимуться ці правила і роботи медпунктів у школах та медсестер у них.

Про це під час брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Наразі МОЗ розробляє правила відвідування освітніх закладів дітьми з 1 вересня. Медичний контроль за проведенням освітнього процесу і за режимом навчальної роботи в школі, а також інші зауваження будуть викладені у правилах МОЗ, покликаних забезпечити максимальну безпеку для школярів та працівників освітніх закладів”, – повідомив Степанов.

Максима Степанова попросили уявити ситуацію: у школі на 800 учнів та 100 її працівників працює одна медсестра на одну ставку. Зміна у неї триває з 8 ранку до 16 вечора, втім, у школярів є друга зміна у школі. Хто в такому разі вимірюватиме їм температуру після закриття медпункту та й чи встигне одна людина провести температурний скринінг цілій школі.

Степанов відповів, що усі ситуації МОЗ зараз розглядає із МОН, аби правила у школах в режимі пандемії були не лише зручні, а й безпечні,

Система Orphus