Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Community policing та безпека громади”: правоохоронці з Румунії та Болгарії презентували безпековий проєкт і модель “трикутника”

Сьогодні, 31 липня, на базі Київської районної ради Полтави, відбувся одноденний семінар з питань взаємодії поліції з громадою за участю експертів ООН, представників громадськості, Національної поліції та влади.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Семінар планували провести ще у березні цього року, однак через пандемію організатори були вимушені відтермінувати захід. Організаційні питання і склад учасників обговорили заздалегідь – 03 березня на робочій зустрічі, що відбулася у відділенні поліції № 1 (Київський район міста), за ініціативи Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки.

Зі слів Туомо Корхонен, старшого радника із загальних питань правоохоронної діяльності КМЄС, який тоді зустрічався з керівництвом районної поліції та органів місцевого самоврядування, семінар – це короткий вступ до концепції взаємодії поліції з громадою “Community policing”.

На семінарі презентували проєкт “Безпека громади та поліцейська діяльність”, а також розглянули дві ключові теми: громадська консультативна рада і моделі розв’язання проблем.

“Зокрема, Юрій Міхалков з Болгарії представив теоретичну частину моделі “трикутника”, що на думку фахівців відтворює найбільш дієвий алгоритм взаємодії влади й громадськості. Її головна мета – об’єднати поліцію, громаду і місцеве самоврядування для спільного вирішення поточних проблем”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus