Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Чому потрібно гуляти хоча б 20 хвилин на день, – думка вчених

Нове дослідження британських науковців з Університету Алабами в Бірмінгемі доводить: ті, хто проводить мінімум 20 хвилин на день на свіжому повітрі, почувається щасливішим ніж ті, хто звик перебувати у чотирьох стінах. Не важливо — чи ти просто сидиш у парку і читаєш улюблену книжку, чи займаєшся бігом — ризик захворіти на депресію зменшується на 7%, а показники артеріального тиску падають на 9%.

Про це повідомляє cosmo.com.ua

«Загалом ми виявили, що відвідувачі парку повідомляли про поліпшення емоційного стану після прогулянки», — зауважив керівник дослідження Хон Юен Гаффпосту.

Його колега Андреа Мечеллі з Інституту психіатрії, психології та нейробіології в Лондонському Кінгс-коледжі також підтверджує цю інформацію. Ще одне дослідження з цього питання, проведене у вищезазначеному інституті, показало, що вплив дерев, неба і птахів покращує показники здоров’я і благополуччя серед жителів мегаполісів.

«Ці результати свідчать про те, що навіть короткочасний вплив природи є позитивним для нашого психічного стану. Особливо така близькість з природою корисна для людей, які щодня піддаються різноманітним стресам», — стверджує Андреа.

Тож тепер маємо вагомі аргументи вирушати на 20-хвилинну прогулянку протягом перерви на роботі.

Система Orphus