Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Через нові випадки COVID-19 у Кременчуці діють ще 2 санітарні зони

У зв’язку із виявленням нових хворих на COVID-19 у Кременчуці відновлено санітарну зону № 22 (район пров. Героїв Бреста ), де проживає 1 особа, у якої підтверджено коронавірусну інфекцію. З’явилася і нова санітарна зона №30 ( район вулиці Кавказької), де проживають двоє кременчужан, які хворіють на COVID-19.

У Кременчуці визначено 4 санітарні зони, у районах, де проживають особи, у яких виявлено COVID-19. Дві – на правобережжі № 28 ( вул. Чумацький шлях, вул. Івана Приходька, вул.. Верхньодніпровська) – 1 хворий та № 30 ( вул. Кавказька) – 2 хворих, та у лівобережній частині міста – № 5 (вул. Родімцева, вул. В Пугачова, вул. Ватутіна, вул. Маяковського, проспект Свободи) – 2 хворих та № 22 ( пров. Героїв Бреста, просп. Свободи, вул.. Хорольська, 5-й хорольський тупік) – 1 хворий.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Містяни, які проживають на території санітарних зон, мають дотримуватися обмежень, зокрема: не виходити із приміщень (помешкань) без засобів індивідуального захисту органів дихання (масок, респіраторів), дотримуватися соціальної дистанції не менш ніж 2 метри.

Всього на даний час проходять лікування 7 хворих на коронавірусну інфекцію, 1 з них – з Козельщанського району.

фото ілюстраційне

Система Orphus