Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Близько 95 тисяч платників перебувають на обліку в податковій службі Полтавщини

Як відзначили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, на обліку в органах податкової служби Полтавській області перебувають 94763 платників податків, із них 38023 юридичних осіб та 56740 фізичних осіб-підприємців, що на 2539 платників податків більше ніж станом на 1 липня 2019 року.

З початку 2020 року взято на облік 5402 платників податків, із них: 648 юридичних осіб та 4754 фізичних осіб-підприємеців. Припинено 3983 платників податків, із них: 190 юридичних осіб та 3793 фізичних осіб-підприємців.

Із загальної кількості платників податків станом на 1 липня 2020 року 8091 зареєстровано платниками податку на додану вартість, з них: юридичних осіб – 6944 та фізичних осіб – підприємців – 1147.

На разі в Реєстрі страхувальників обліковується 100262 платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Державному Реєстрі платників податків фізичних осіб по Полтавській області (отримали реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі РНОК) складає 1415779 громадян, кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Окремому реєстрі (відмовилися від РНОК та обліковуються за паспортними даними)– 3065 громадян.

Необхідно зазначити, що платниками податків не в повній мірі використовується можливість подачі звітності засобами телекомунікаційного зв’язку. Із загальної кількість податкових декларацій, що подані фізичними особами-підприємцями тільки 68% подано за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку, юридичними особами 91% декларацій подано в електронному вигляді.

Нагадуємо, що для роботи з Електронним кабінетом платника, не потрібно встановлювати спеціалізованого програмного забезпечення. Він працює як за допомогою персональних комп’ютерів, так і смарт-пристроїв, підключених до мережі Інтернет. Електронний кабінет працює безкоштовно в режимі реального часу та цілодобово, що вкрай актуально в умовах обмежувальних протиепідемічних заходів.

Також, відтепер Контакт-центр ДПС України має свій чат в загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі та месенджерах – Viber та Telegram. До нього можна приєднатися – з вебпорталу ДПС України, розділ «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» https://tax.gov.ua, а також безпосередньо з сайту Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР) https://zir.tax.gov.ua/.

Система Orphus