Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Бізнес-інкубатор у сфері сільського зеленого туризму”: полтавців навчали, як відкрити власну справу

На Полтавщині завершився освітній курс з розвитку сільського (зеленого) туризму. Навчання тривало з 30 червня по 6 липня

“Бізнес-інкубатор у сфері сільського зеленого туризму є пілотним освітнім проєктом Полтавської облдержадміністрації, пише Полтавщина туристична.

Під час навчання слухачі ознайомились із «Організаційно-правовими аспектами підприємницької діяльності в сфері зеленого туризму», «Основними принципами і цілями, етапами розвитку і стратегії «Exit» для Start-up проєктів та можливості його просування».

Також часники Проєкту 2 і 3 липня побували в Опішні Зіньківського району у етно-поселення «Старий хутір» та садибі сільського зеленого туризму «Country house», що у с. Чечелеве Кременчуцького району.  

 В етнопоселенні «Старий хутір» ознайомилися із послугами, які надаються: проживання, харчування, захоплюючі майстер-класи, як наприклад, страви з печі – «Майстерня опішнянських страв», піші та велоподорожі, пізнавальні екскурсії, рибалка і лазня, ферма натуральних продуктів, мистецький майданчик.

У Кременчуцькому районі відбулося знайомство з роботою садиби сільського зеленого туризму «Country house», представлення art-простору туристичного об’єкту та знайомство з садибою сільського зеленого туризму «Кучерява хата» у с. Недогарки Кременчуцького району, господиня якої ознайомила з етно-мотивами у розвитку стартапів.

Усі учасники отримали віртуальні сертифікати.

Фото: Полтавщина туристична

поширити новину: