Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Big Data: МОЗ відкрило доступ до інформації про медичне забезпечення центрів екстреної медичної допомоги

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко відреагував на звернення компанії  YouControl, та разом з спеціалістами Кабінету Міністрів України та Центру громадського здоров’я  організував відкриття доступу до Big Data  про медичне забезпечення центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф України в умовах боротьби з пандемії COVID-19 і інформації про тестування та поширення коронавірусної хвороби. 

Враховуючи те, що робота МОЗ є відкритою, а її діяльність направлена на взаємодію з суспільством, дані стосовно оновлення наборів медичного забезпечення стають загальнодоступними. Відтепер, усю інформацію про забезпеченість медичних закладів ресурсами для боротьби з COVID-19 можна знайти на сайті.

Оновлення вказаних наборів даних відбувається 1 раз на 3 доби, повідомляють у МОЗ.

МОЗ підтримує громадські ініціативи щодо розробки загальнодоступних аналітичних продуктів на основі відкритих медданих. Забезпечення прозорої інформації  дає змогу слідкувати за динамікою змін, аналізувати та розробляти прогнозування необхідного медичного забезпечення медичних закладів, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Система Orphus