Ви тут:
Р Суспільство 

Безпечний спосіб відбілити зуби

Кожна сучасна людина розуміє важливість приємного зовнішнього вигляду. Велику роль створення привабливого образу відіграє білосніжна посмішка, про яку мріє, мабуть, кожен. Адже симпатична та яскрава посмішка викликає відчуття щирості та доброзичливості. Але повсякденне життя має властивість вносити свої корективи. Існує багато чинників, які впливають на колір зубів.

Наприклад, їжа, напої, сигарети. Також слід розуміти, що ідеально білі зуби у людей не передбачені природою. Намагаючись вирішити цю проблему, люди часто вдаються до непрофесійних домашніх методів відбілювання зубів, що не дає потрібного результату, ба більше – може зашкодити здоров’ю зубів та ротової порожнини. Як зазначають спеціалісти стоматологічної клініки Healthy Dent, без втручання спеціалістів, Ви ніколи не дізнаєтесь стан емалі Ваших зубів. А без цієї інформації будь-які маніпуляції по відбілюванню можуть завдати непоправної шкоди.

Види та способи відбілювання зубів

Як було зазначено вище, відбілювання зубів мають проводити тільки фахівці у спеціалізованих клініках. Існує декілька методів цієї процедури. Найпростіший з них – механічна чистка за допомогою спеціальних насадок. За допомогою цього методу можна видалити наліт, скам’янілі відкладення. Це гарна профілактика карієсу та запалення ясен.

Фотовідбілення дає змогу змінити колір зубів до 10 тонів. В основі методу – відбілюючий гель, що містить перекис водню. Його наносять на емаль та активує відповідним випромінюванням.

Хімічне відбілювання – вважається одним з безпечних методів, завдяки якому можна зробити посмішку білішою на 5 – 7 тонів. Тут також використовується спеціальний гель, але без використання будь-яких ламп.

Внутрішньоканальне відбілювання використовується у тому випадку, якщо зуб сильно почорнів після лікування каналів. В такому випадку лікар препарує зуб, поміщає туди спеціальний склад і після цього пломбує. Коли результат є, зуб реставрують.

Найбезпечніший спосіб відбілювання зубів

На сьогодні відбілювання зубів бейонд вважається найбезпечнішим методом. Результат досягається завдяки використанню спеціальної лазерної системи Beyond та спеціального м’якого гелю. Важливою перевагою цього методу є довготривалість результату. Незважаючи на вартість процедури, саме завдяки цій перевазі, даний спосіб вважається достатньо вигідним. За один сеанс, який триває до 40 хвилин можна відбілити зуби аж на 10 тонів.

поширити новину: