Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Асоціація уклала меморандум із адміністрацією сайту «Староста Профі»: спільно інформуватимуть про життя громад та навчатимуть старост

Головні новини про діяльність самоврядування Полтавщини будуть розміщуватися на веб-сайті «Староста Профі», а старости за допомогою ресурсу зможуть отримувати нові корисні знання, поради від юристів та експертів, інформацію про нововведення в законодавстві та комунікувати між колегами.

Відповідний меморандум про співпрацю уклали між собою виконавча дирекція Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та адміністрація сайту “СтаростаПрофі”. Дія документу розрахована на три роки — протягом цього часу асоціація та адміністрація ресурсу оперативно обмінюватимуться інформацією про життя самоврядних громад Полтавщини, новинами у сфері місцевого самоврядування та організовуватимуть консультаційний супровід для інституту старостату.

“Важливо що в Україні діє професійний ресурс, де старости зможуть отримати кваліфіковану юридичну та іншу консультаційну допомогу, зможуть обговорити з колегами будь-яке важливе питання, що стосується життєдіяльності громад, знайти потрібний нормативний акт та його тлумачення. Це, безумовно, сприятиме ефективній роботі старост, які є найпершими комунікаторами із людьми. Бо зі своїми клопотами та проблемами мешканці громад передусім звертатимуться до старост, а вони, в свою чергу, отримують додатковий інструмент для розв’язання цієї проблеми. Тому за ініціативи голови Полтавської облради, голови асоціації Олександра Біленького ми без вагань погодилася на співпрацю із профільним веб-ресурсом і розраховуємо на плідну та тісну співпрацю”, – зазначив виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

На сайті та у спеціалізованому електронному виданні “Старостинський вісник” старости зможуть отримати вичерпну інформацію про повноваження інституту старостату, кейси успішних проектів, реалізованих в межах конкретного старостату, норми чинного законодавства в галузі місцевого самоврядування та практику їх застосування, здійснювати запити для отримання консультаційної допомоги експертів, здійснювати обмін досвідом та важливою інформацією.

Перейти на сайт можна за наступним посиланням: https://starostaprofi.org.ua/

поширити новину: