Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Асоціація місцевого самоврядування уклала меморандум про співробітництво з асоціацією ветеранів спорту

Дві обласні асоціації — органів місцевого самоврядування та ветеранів спорту вирішили об’єднати зусилля для розвитку спортивного руху в громадах та соціальної підтримки спортсменів. Меморандум про співробітництво скріпили підписами виконавчий директор ПОАОМС Володимир Микійчук та президент ГО “Асоціація ветеранів спорту Полтавської області” Петро Бутрій.

Про це йдеться на сторінці Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування у Facebook.

“Зараз відбувається формування нової моделі управління, коли реальні повноваження переходять в громади. І важливо, щоб в процесі переходу не загубилося питання розвитку спорту та соціальної підтримки спортсменів-ветеранів. Тому наша співпраця якраз і покликана привернути увагу керівників громад до цієї проблеми. Переконаний, спільними зусиллями нам вдасться розвивати спортивний рух в громадах Полтавщини, проводити змагання, забезпечувати необхідну підтримку сфері спорту ”, – відзначив після підписання Меморандуму Петро Бутрій.

“Розвиток спорту — це передусім вирішення проблеми залучення українців до активного та здорового способу життя. В Полтавській області приділяється дуже велика увага і підтримка як розбудові спортивної інфраструктури, так і стимулювання населення до занять спортом. І відповідна робота, переконаний, буде і надалі проводитися в оновлених громадах. А наша мета — допомогти координувати цей важливий напрямок”, – заявив Володимир Микійчук.

Меморандум передбачає конкретні заходи для розвитку фізичної культури та спорту серед населення, соціальної підтримки ветеранів спорту, проведення обласних і локальних змагань серед усіх верств населення, спільну роботу для розробки необхідних нормативно-правових документів, які стосуються царини спорту, сприяння участі провідних спортсменів у Всеукраїнських та міжнародних турнірах.

Фото: Facebook

Система Orphus