Ви тут:
Культура Суспільство 

Андрій Кокотюха видав книгу короткої гостросюжетної прози

У видавництві «Нора-Друк» виходить друком «Третій рівень» — перша і єдина збірка короткої гостро­­сю­жет­ної прози письменника Андрія Кокотюхи.

“У зібрці всі форми кримінальної прози: від класичного детективу до трилера, від шахрайської історії до іронічної новели. А шанувальники детективу істо­рич­ного дізнаються, хто ж насправді убив легендарного Олек­су Довбуша” , – зазначають у видавництві.

До речі, це вже третя книжкова новинка від автора. Сам Кокотюха зізнається, що з короткою прозою у нього, звиклого до написання романів, не дуже складається. 

“Стівен Кінг видає збірку короткої прози раз на чотири роки. У мене стільки нема, хоча саме з короткої прози почав – перший опублікований твір: оповідання. Отримав за нього і перший гонорар – 10 рублів (1987 рік). Далі коротка гостросюжетна проза писалася час від часу на замовлення різних видань. Тепер я зібрав усе – окей, майже все. Додав новенького. А коли почав додавати, непозбувно збентежився. Не можу вже писати коротку новелу – тягнеться на 50 тисяч знаків”. 

Фото Фейсбук Андрій Кокотюха

Система Orphus