Ви тут:
Р Суспільство 

Аналіз великих даних

Сучасний світ неможливо уявити без комп’ютерних технологій. Сьогодні кожна людина має у своєму розпорядженні функціональний гаджет. Будь це смартфон, комп’ютер, чи планшет – усі ці речі дозволяють нам обмінюватися інформацією та спілкуватися з друзями. Онлайн-покупки та інші послуги якими ми користуємося завдяки можливості доступу до всесвітньої павутини це вже далеко не міф, а реалії сьогодення.

Уся інформація яка виходить з наших пристроїв передається вмережу. Протягом тривалого часу кількість інформації накопичується. І для того щоб з цього величезного потоку виділити основне необхідно аналізувати дані за допомогою спеціальних підходів. Такий метод називається аналіз великих даних, або іншими словами Big Data. Кому це потрібно та для чого? Про це поговоримо сьогодні у статті.

У чому полягає аналіз великих даних?

Раніше для обробки інформації достатньо було задати певний алгоритм та комп’ютер з легкістю справлявся з таким завданням. Але все змінюється, і сьогодні такий метод уже зовсім не дієвий. Обсяг інформації зріс у рази, та для того щоб її обробляти використовують спеціальну групу технологій та методів. Таким чином можна отримати якісно нові знання, які були недоступні багато років тому.

Де використовуються інструменти Big Data?

Аналітику великих даних нині успішно застосовують у різних сферах. Сьогодні інструменти Big Data використовують у різних галузях бізнесу та держсекторі:

  • в електронній комерції;
  • у банках та мікрокредитних організаціях;
  • в роздрібній торгівлі;
  • в агрохолдингах;
  • у фармакологічних компаніях;
  • в страхових компаніях.

Які задачі вирішує аналіз великих даних?

Аналіз великих даних допомагає залучити нових клієнтів. Використовуючи інструменти Big Data ви зможете не лише розширити коло потенційних клієнтів, але і спрогнозувати їх відтік.

За допомогою аналітики великих даних легко налагодити комунікацію з потенційними клієнтами, а також визначити цільову аудиторію. Інструменти Big Data дозволяють провести якісний аналіз та виявити закономірності у певному цільовому сегменті.

Замовляйте послуги аналізу великих даних, якщо хочете щоб ваш бізнес почав стрімко розвивався вже сьогодні. Допоможе вам у цьому компанія КИЇВСТАР – надійний помічник та незамінний експерт у створенні продуктів та послуг на основі Big Data. Дізнатися про такі послуги можна залишивши відповідну заявку на сайті kyivstar.ua.

поширити новину: