Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

60% житлового фонду Кременчука підготовлено до нового опалювального періоду

Про це повідомили під час засідання штабу з з підготовки кременчуцького міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період. За інформацією теплової інспекції, наразі триває робота з прийомки елеваторних вузлів, які перебувають на балансі управляючих компаній та ОСББ, інформує сайт Кременчуцької міськради.

Станом на сьогодні управляюча компанія «Житлорембудсервіс» виконала роботи з підготовки житлового фонду до підключення теплоносія на 74% будинках, які перебувають у них на обслуговуванні; управляюча компанія «Місто для людей» – на понад 60% об’єктах житла, управляюча компанія «Перспектива» – на 60% будинках, ОСББ – на 5%. В цілому, показник готовності житлового фонду міста до опалювального сезону становить майже 60%.

На об’єктах бюджетної сфери також тривають планові роботи з підготовки мереж до подачі теплоносія. Відхилень від графіків немає.

Заступник міського голови Валерій Декусар звернув увагу представників теплопостачальних підприємств і управляючих компаній на необхідності проведення теплоізоляції на мережах, які перебувають у них на балансі. Роботи з ізоляції трубопроводів проводити в плановому порядку з метою недопущення втрати температури теплоносія під час опалювального сезону.

фото ілюстраційне

поширити новину: