Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

2 липня – ЗНО з фізики: які документи потрібно мати

Для проходження тесту з фізики 2 липня зареєструвалися 28 110 осіб.

Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначений проміжок часу, у який учасникові/учасниці ЗНО рекомендують прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів чи  електронної версії ID-картки у мобільному застосунку “Дія” абітурієнта не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

Читайте також: ID-картку в додатку “Дія” не можна використовувати для входу на пункт тестування

Якщо учасник прибудете до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО.

З собою радять мати 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

 

 

 

ФОТО зі сторінки Любомири Мандзій у Facebook

Система Orphus