Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Зірка серіалу «Одного разу під Полтавою» вагітна

Зірка популярного серіалу «Одного разу під Полтавою» 34-річна Анна Саліванчук чекає на другу дитину. Уже в кінці літа малюк з’явиться на світ.

Про це повідомляє в інтерв’ю Viva.ua.

– Анна, вітаємо вас з прийдешнім поповненням! Друга вагітність стала сюрпризом чи це заплановане щастя?

Друга вагітність запланована, я дуже хотіла другу дитину. Стався цікавий збіг – я завагітніла другою дитиною через 5 років. Вийшла різниця у віці, як у мене з моїм братом. Збіглися навіть місяці: брат народився в листопаді, а я в серпні. Мій син Гліб теж народився в листопаді, а другу дитину я чекаю в серпні. Ми з чоловіком не тільки планували поява другого малюка, але і дату його народження (сміється).

– Пам’ятаєте свої емоції, коли дізналися про другу вагітність? Як така новина чоловікові?

У процесі планування ми поїхали в Домінікану на Новий рік. Дуже хотіли організувати сімейну поїздку з нашим сином, але, на жаль, Глєбушка захворів. Думали залишитися вдома, але Гліб погодився нас відпустити. Як тільки прибули на відпочинок, я зрозуміла, що відчуваю себе інакше. Нюх дуже загострився. Перша думка була про вагітність – я зробила тест, він показав позитивний результат. А коли прийшла до чоловіка повідомити новину, він помітив моє сумне обличчя і запитав у чому справа, невже тест негативний? Але я засмутилася через те, що було 31 грудня, Новий рік, а мені тепер не можна пити шампанське. Чоловік розсміявся.

Це, звичайно, був жарт. Насправді я шалено зраділа, але трохи здивувалася. Не думала, що у нас так швидко вийде. Радісну подію відсвяткували запливом в океан.

фото Viva

поширити новину: