Ви тут:
Культура Суспільство 

Завершено виробництво пригодницького фільму «Фортеця Хаджибей»

Одеська кіностудія представила Державному агентству України з питань кіно завершену виробництвом стрічку Костянтина Коновалова Фортеця Хаджибей.

Кінопроєкт цієї пригодницької історичної стрічки з робочою назвою «Пам’ять сонця» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 14 млн 011 тис. 034 грн, що становить майже 50% загальної вартості виробництва фільму. Стрічку створено у копродукції з Грузією та Туреччиною.

За словами генерального директора кіностудії Андрія Осіпова, стрічку було вирішено зробити в традиціях найвідоміших фільмів Одеської кіностудії, яка минулого року відсвяткувала своє 100-річчя:

«На Одеській кіностудії було знято багато улюблених глядачами картин. Саме тому в рік свого сторіччя ми хотіли зробити фільм у кращих традиціях нашого «золотого фонду» – ми хотіли подарувати глядачам гарне кіно для сімейного перегляду, кіно про дружбу, кохання і перемогу добра».

Прем’єру планується провести одночасно у Києві, Стамбулі, Тбілісі й, звісно ж, в Одесі. Оголошена попередня дата релізу фільму – жовтень 2020 року.

поширити новину: