Ви тут:
Суспільство Україна 

Запустили додаток, який допомагає українцям сортувати відходи та економити

В Україні запустили додаток BioBin, який допомагає купувати продукти та сортувати відходи з користю для свого гаманця та природи.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив засновник додатку Артем Миргородський, пише MediaSapiens.

«Негативний вплив на навколишнє середовище починається не на полігоні, а в супермаркеті та холодильнику. 20% продуктів на 1 тисячу гривень в місяць викидає в смітник середня київська родина», – написав він.

Користувачу необхідно буде вносити у додаток інформацію про покупки їжі та об’єм органічних відходів. За словами розробника, через місяць BioBin проведе аналіз і покаже, скільки грошей було витрачено на продукти по категоріях, а також суму збитків.

Засновник додатку сам протестував сам його та зазначив: якщо спершу його родина викидала 22% купленого, то вже за чотири місяці показник зменшився до 11%, що допомогло зекономити 4 тисячі гривень.

Додаток також дає поради, як правильно сортувати відходи, а також оцінює користь, яку користувач приніс природі, даруючи йому бали та присвоюючи місце у загальному рейтингу.

Наразі BioBin доступний лише для користувачів Android. Грантову підтримку в розробці додатку надав Ukrainian Startup Fund.

 

 

 

 

ФОТО: Hromadske

Система Orphus