Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За сприятливої епідситуації, прийняти дітей на оздоровлення готові 5 кременчуцьких таборів

Старт дитячої оздоровчої кампанії залежить від епідемічної ситуації в регіоні. На цьому наголосили під час засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, на якому було затверджено рішення «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року в м. Кременчуці».

У Кременчуцькій міськраді зауважили: якщо епідемічна ситуація в регіоні буде сприятливою, то прийняти дітей на літній відпочинок готові 5 позаміських дитячих таборів: «Зоряний» (Кременчуцька міська рада Полтавської області), «Чайка» (ТОВ «Корпорація ЄС»), «Сонячний» (ПАТ «Укртатнафта»), «Супутник» (Кременчуцька міська рада Полтавської області), «Ерудит» (Кременчуцький педагогічний коледж ім.А.С.Макаренка). Окрім того, за умови послаблення карантинних обмежень відпочинковими послугами будуть охоплені і вихованці Клубу юних моряків «Гардемарин» у профільному таборі «Юнга».

Як повідомлялося раніше, дати старт оздоровчим змінам у цих дитячих таборах можна буде тільки після отримання відповідного дозволу, що має надійти від державних органів влади. Що стосується банків даних дітей пільгових категорій, які претендують на оздоровлення за бюджетні кошти, та на часткове відшкодування вартості путівки, вони залишаються актуальними. Як тільки-но дозвіл на відкриття позаміських таборів буде отримано, то відразу розпочнеться розподіл путівок за раніше встановленими чергами.

поширити новину: