Ви тут:
Суспільство Україна 

За минулу добу у ЗСУ зафіксували три нових випадки COVID-19

Станом на 10.00 14 червня в Збройних Силах України хворіє 171 особа на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Командування Медичних сил ЗСУ.

За минулу добу зафіксували три нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Два військовослужбовця та 1 працівник ЗС України Дніпропетровської області перебувають на лікуванні вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

Всього за час пандемії одужало – 174 осіб, летальних випадків – 4. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 461 особа. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 114 осіб.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

поширити новину: