Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З 16 червня у Карлівському районі планують відкрити дитсадки

З 16 червня у Карлівському районі мають запрацювати заклади дошкільної освіти. Зараз триває підготовка закладів до відновлення діяльності.

Про це повідомили у Карлівській РДА.

На сьогодні для ДНЗ закупили засоби індивідуального захисту на суму 88 675 грн.(халати, маски, перчатки, антисептики, рідке мило, паперові рушники) та 62 350 грн. на придбання пірометрів. Всього витрачено 151 025 грн.

На сесії міської ради виділили субвенцію в розмірі 63 600 грн. на придбання засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів, пірометрів для закладів дошкільної освіти міста.

Відділом освіти, молоді та спорту заключено договір з Карлівським міжрайонним відокремленим підрозділом лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» (5 400грн.): зроблено хімічний та мікробіологічний аналіз води.

Педагоги дошкільних закладів провели опитування батьків з метою визначення кількості дітей, які відвідуватимуть заклади на першому етапі (з16 червня) – всього 187: місто – 137, село – 50.

У першу чергу будуть прийматися діти, батьки яких працюють та діти віком після трьох років (по закінченню декретної відпустки одного з батьків).

Поступово відновлюватимуть свою діяльність такі заклади: ДНЗ №4 (середня група), ДНЗ №5 – І етап – 2 старші та 3 середні, ІІетап – 3 молодші гр., ІІІетап – 3 ясельні гр., ДНЗ №6 – І етап:старша і дві середні, ІІ етап: 2 групи: молодша і санаторна, ІІІетап: ясельні групи.

Сільські одно- та двогрупові заклади працюватимуть з обмеженою кількістю дітей у групах.

Фото Kordon

Система Orphus