Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Юні хокеїсти з Полтавщини не зможуть дограти національні чемпіонати

Юніорські першості передчасно відмінили.

Як розповіли у Федерації хокею України, спеціальним рішенням ФХУ юніорські національні чемпіонаті було вирішено:

1. Завершити чемпіонат України серед юніорів, чемпіонати України серед юнаків та Регіональні змагання з хокею з шайбою сезону 2019-2020 років.
2. Визначити підсумки змагань відповідно до принципів визначення підсумкових місць у змаганнях сезону 2019-2020 років.
3. Нагородження переможців та призерів буде здійснено згідно Регламентних документів змагань.
Таким чином місце у турнірних таблицях першостей, у яких брали участь представники Полтавщини, розподілили наступним чином:

Дивізіон Олексія Житника U15 (юнаки 2005 р.н.)

1. Білий Барс (м. Біла Церква)
2. Сокіл (м. Київ)
3. Кривбас (м. Кривий Ріг)
4. Крижинка (м. Київ)
5. Калуський Легіон (м. Калуш)
6. Ковалівські Кабани (с. Ковалівка)
7. Донбас (м. Донецьк)
8. Гладіатори (м. Дніпро)
9. ХК Кременчук (м. Кременчук)
10. СДЮСШОР (м. Харків)

Дивізіон Сергія Варламова U14 (юнаки 2006 р.н.)

1. Сокіл (м. Київ)
2. СДЮСШОР (м. Харків)
3. Донбас (м. Донецьк)
4. ХК Кременчук (м. Кременчук)
5. Крижинка (м. Київ)
6. Лавина (м. Дніпро)
7. Кривбас (м. Кривий Ріг)
8. Шершні (м. Богуслав)

Дивізіон Руслана Федотенка U13 (юнаки 2007 р.н.)

1. Морські Вовки (м. Одеса)
2. Крижинка (м. Київ)
3. ХК Дніпро (м. Дніпро)
4. СДЮСШОР (м. Харків)
5. Шершні (м. Богуслав)
6. Дружба-ХТЗ (м. Харків)
7. Донбас (м. Донецьк)
8. Галицькі Леви (м. Новояворівськ)
9. Білий Барс (м. Біла Церква)
10. Сокіл (м. Київ)
11. ХК Кременчук (м. Кременчук)
12. Кривбас (м. Кривий Ріг)
13. Спарта (м. Луцьк)
14. СДЮСШОР-2 (м. Харків)
15. Школа Спорту (м. Київ)
16. Патріот (м. Вінниця)

Дивізіон Олексія Понікаровського U12 (юнаки 2008 р.н.)

1. Ягуар (м. Дніпро)
2. Сокіл (м. Київ)
3. Донбас (м. Донецьк)
4. Кривбас (м. Кривий Ріг)
5. Союз (м. Харків)
6. Ягуар-2 (м. Дніпро)
7. СДЮСШОР (м. Харків)
8. Морські Вовки (Одеса)
9. ХК Кременчук (м. Кременчук)
10. Крижинка (м. Київ)

Золота Шайба U9 (юнаки 2011-2012 р.н.)

1. ХК Дніпро (м. Дніпро)
2. Білий Барс (м. Біла Церква)
3. АТЕК (м. Київ)
4. Морські Вовки-1 (м. Одеса)
5. Патріот (м. Вінниця)
6. ХК Кременчук Б (м. Кременчук)
7. Дніпро (м. Херсон)
8. Крижинка-1 (м. Київ)
9. Крижинка-2 (м. Київ)
10. Торнадо (м. Київ)
11. Аврора (м. Запоріжжя)
12. Придніпровськ (м. Дніпро)
13. Сокіл-1 (м. Київ)
14. Кривбас (м. Кривий Ріг)
15. СДЮСШОР (м. Харків)
16. Школа Спорту (м. Київ)
17. Морські Вовки-2 (м. Одеса)
18. ХК Кременчук Ч (м. Кременчук)
19. Сокіл (м. Київ)

Нагадаємо, раніше відбулося жеребкування 1/16 хокейної Ліги Чемпіонів.

поширити новину: