Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Їжте солодке і худніть: іспанські дієтологи розкрили секрет

Іспанські дієтологи дійшли до висновку, що є три смаколики, які можна собі дозволити під час будь-якої дієти. Звісно ж, все можна у міру, адже у великих кількостях навіть найкорисніші продукти стають не такими корисними.

Чому ж медики все ж дозволяють солодощі? Річ у тому, що повна і різка раптова від солодощів насправді може стати серйозним стресом для організму, який може вплинути на гормони та на загальний процес схуднення, повідомляє Вголос.

“Одним із найбільш рекомендованих дієтологами десертів є шоколад із вмістом какао понад 80%, який для багатьох може бути гірким”, – пояснюють експерти.

Також під час дієти корисним і смачним джерелом вуглеводів є фрукти.Вони не лише дозволяють вгамувати бажання солодкого, а й дають організму чимало корисних вітамінів та мінералів. Тому краще обрати фрукт чи ягоду замість будь-якого магазинного десерту.

Одним із найприємніших варіантів солодощів для тих, хто хоче схуднути, виявився домашній яблучний пиріг. Його дієтологи радять їсти разом зі шматочками свіжих фруктів. Звісно ж, не варто засипати все це цукром, краще обрати солодкі яблука.

фото Freepik

поширити новину: