Ви тут:
Суспільство Україна 

Єдиною державною мовою буде українська, – Разумков

1 червня голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що зміни до мовного закону повинні влаштовувати всіх, однак не уточнив, які саме зміни він пропонує.

Про це голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив на брифінгу після засідання Погоджувальної ради, передає Еспресо.TV.

“Якщо ми говоримо про питання мови, то ми, мабуть, єдина політична сила, яка йдучи на вибори не піднімала цих питань. Ні мови, ні багатьох інших, які б ділили суспільство. Я розумію, що зараз наближаються вибори, я розумію, що для деяких політичних сил – це єдиний шлях зберегти, можливо, – трошки примножити свій результат. Але я і тоді і зараз говорив, що ті питання, які розколюють суспільство, вони не повинні бути у політиків на вустах. Я думаю, що ні в кого нема питання, що єдиною державною мовою в Україні є українська, так? Мою позицію, я думаю, ви чули, коли я став головою Верховної Ради, і раніше, і вона не буде змінюватись, на відміну від моїх колег”, – вважає Разумков.

Також Голова Верховної Ради зазначив, що на порядку денному ВР цього тижня знаходиться багато важливих питань, зокрема законопроекти щодо боротьби з організованою злочинністю, підтримки креативних індустрій, а також Програма діяльності Уряду.

Система Orphus