Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як зняти втому при сидячій роботі, – поради медиків

Сидячий спосіб життя є руйнівним для організму при відсутності додаткових вправ. Лікарі кажуть, що існують методи зняття втоми під час малорухомої роботи.

Про це повідомляє cikavosti.

Тривале перебування в одній або неправильній позі надає шкідливий ефект на кровотік. Особливо страждають судини в спині, що викликає хронічні болі, занепад сил, сонливість. Для людей, зайнятих малорухомою чи сидячою роботою, потрібно знати способи позбутися від негативних наслідків сповільненого обміну речовин. Зокрема, медики рекомендують кілька вправ, які можна виконувати навіть на робочому місці.

Крім відновлення енергії, щоденні фізичні заняття допоможуть виправити поставу. До таких відноситься зведення і опускання лопаток вниз, ритмічне розправлення плечей і втягування живота до спини. Будь-які хворобливі відчуття і втому в спині і боці повинні незабаром пройти, оскільки тренування активізує кровообіг і метаболізм. Важливим може виявитися і перебування на свіжому повітрі, в чому допоможе прогулянка під час обідньої перерви. Сонячні промені також сприятливо впливають на настрій і пригнічують розвиток стресу. Крім іншого, медики рекомендують вживати денну норму води, адже зневоднення є важливим фактором у зниженні запасів енергії.

поширити новину: