Ви тут:
Р Суспільство 

Як знайти надійного забудовника?

Покупка квартири – це радісна і водночас хвилююча подія, особливо якщо мова йде про купівлю житла в новому будинку. Цей процес пов’язаний зі значними капіталовкладеннями та фінансовими ризиками. Тому перед покупкою потрібно дуже добре зважити усі «за» та «проти» та ретельно перевірити репутацію забудовника у якого збираєтесь придбати квартиру. Для того щоб не стати жертвою аферистів варто докласти максимум зусиль до пошуку надійного забудовника.

Перевіряємо надійність забудовника: з чого почати?

Існує поширена думка про те, що купівля житла на вторинному ринку – це ризикований крок, особливо якщо займатися пошуком квартири самостійно. Усе вірно, і дуже часто такі угоди закінчуються печально. Саме тому сьогодні все більше людей намагаються придбати житло в новобудові. Але це теж не завжди гарантує успіху. Виявляється, інвестуючи в нерухомість у новому будинку, дуже легко втрапити в халепу. Щоб цього уникнути потрібно знайти якомога більше інформації про забудовника. Відшукати її можна в інтернеті.

Перевірте в якому році було створено компанію, що займається будівництвом. В пріоритеті мають бути забудовники, які працюють на ринку не перший рік та мають позитивну репутацію. До числа таких можна віднести компанію «Воробйові гори», яка пропонує клієнтам якісну нерухомість. Актуальну інформацію про діяльність цього забудовника можна знайти тут https://www.vorobievy-gory.kharkov.ua/

Інші важливі критерії, які слід врахувати при виборі забудовника

Обираючи компанію-забудовника слід взяти до уваги наступні важливі критерії:

– Уважно ознайомтеся з діяльністю компанії, перевіривши відповідну дозвільну документацію на будівництво.

– Поцікавтеся чи має забудовник ліцензію на проведення будівельних робіт.

– Вивчіть відгуки про роботу компанії. Їх можна знайти на професійних форумах. Якщо його попередні об’єкти були здані вчасно і забудовник має позитивні відгуки від покупців, це свідчить про його надійність.

Компанія постійно пропонує покупцям цікаві пропозиції у вигляді різноманітних акцій та знижок. Також, на сайті компанії ви зможете знайти багато нового про інтер’єр та його особливості. Ознайомитися з інформацією можна перейшовши за посиланням https://www.vorobievy-gory.kharkov.ua/v-kakih-stranah-aktualno-ispolzovat-anglijskij-stil-interera/.

  

поширити новину: