Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як вибрати сонцезахисні окуляри для дитини

Дитячі очі, як і очі дорослої людини потребують захисту від шкідливого УФ-випромінювання. Не достатньо одягнути на голову панамку, варто вибрати окуляри для зору. Що потрібно враховувати, купуючи оптику для дитини? Чи потрібно дітям носити сонцезахисні окуляри?
Діти більш сприйнятливі до пошкоджень від ультрафіолетових променів, які можуть проникати глибоко в око та активізовувати виникнення таких проблем, як дегенерація жовтої плями, катаракта, поверхневі захворювання очей. Дуже важливо захищати очі дитини, бо вони проводять багато часу на вулиці, а їхні сенсорні органи ще не повністю розвинені. Їм потрібні сонцезахисні окуляри, які захищають від 100% UVA і UVB-променів навіть в хмарні або похмурі дні – промені проникають крізь хмари весь рік.
Офтальмологи рекомендують купувати дітям сонцезахисні окуляри з двох років. Можна і швидше, проте це зробити важко, бо діти будуть протестувати. Капелюх з широкими полями – хороша ідея, але цей головний убір не замінить сонцезахисні окуляри. Сонце буде відбиватися від тротуару, піску, води або снігу знизу, тому воно потраплятиме їм в очі.

Як вибрати сонцезахисні окуляри для дітей? Матеріал лінз повинен бути полікарбонат, який ідеально підходить для дітей. Він стійкий до ударів, а також легший, ніж стандартні лінзи. І сам полікарбонат захищає від ультрафіолету. Важливо обирати не маленьку оптику, щоб не пропускати промені сонця. Оптика великих розмірів не тільки блокує більшу частину ультрафіолету, але і захищає від піску і сміття. Сонцезахисні окуляри повинні щільно прилягати до обличчя. Якщо ваша дитина носить окуляри за рецептом, тобто в неї поганий зір, ви можете придбати пару з тонованими полікарбонатними лінзами, або вибрати фотохромні лінзи. Така оптика змінює колір лінзи під дією світла. Вони не замінять хорошу пару сонцезахисних окулярів, але це краще, ніж нічого не носити. Такі окуляри забезпечують повний захист від ультрафіолету.

За матеріалами Opticlub
поширити новину: