Ви тут:
Суспільство 

Як відкрити мерчант рахунок

Здійснюючи покупки, люди все частіше вдаються до безготівкових способів оплати, таким як електронні гаманці і карти. Статистика говорить, що кількість тих, хто віддає перевагу банківським карткам перевищує 70%, і в цьому немає нічого дивного. Прогнозують, що до 2023 готівка вийде з обігу.

Якщо ви плануєте запускати магазин або додати онлайн платежі до вже існуючого, необхідно створити мерчант акаунт і укласти угоду з процесинговим центром, який буде обробляти транзакції.

Мерчант акаунт: З чого почати підключення?

Перший крок на шляху до відкриття рахунку – аналіз платіжних систем. Залежно від того, з ким ви будете працювати, може залежати платіжна конверсія. Наприклад, MasterCard і Visa – самі широко відомі оператори, тому обов’язково укладіть з ними угоду. Якщо у вашій країні користуються попитом локальні платіжні компанії, дозвольте своїм покупцям скористатися ними.

Далі вам необхідно підготувати документи для подачі заяви в банк-еквайєр (установа, яке в подальшому буде обробляти платежі від вашого імені). Стане в нагоді все, що надає інформацію про фінансове становище: податкові декларації, середній чек, обсяг продажів, оборот і так далі.

Коли документи готові, мерчант подає заяву в банк. Рекомендують звертатися в місцевий фінансовий заклад. Іншими словами, банк і ваше підприємство повинні бути зареєстровані в одній країні. Звичайно, найпростіше звернутися в банк, де у вас вже є відкриті рахунки.

Наскільки великі шанси, що банк надасть вам мерчант акаунт? Імовірність відкриття рахунку значно вище, якщо ви задовольняєте наступні вимоги.

  • Безпека. Роздрібний бізнес повинен відповідати стандартам PCI DSS. Вони обов’язкові для мерчантів, які приймають і обробляють платежі за банківськими картками.
  • Досвід. Скільки років ви на ринку і який багаж знань у вас за плечима? Відповіді на ці питання також можуть вплинути на рішення банку.
  • Відсутність проблемних ситуацій. Якщо у вас були заборгованості або ваша кредитна історія несприятлива, вам можуть відмовити.

У разі відповідності за всіма показниками, банк-еквайєр надасть вам merchant account. Як тільки йому буде присвоєно ID в платіжній системі, ви зможете працювати з банківськими картами.

Пам’ятайте, що є спосіб набагато простіший і ефективніший, ніж відкриття мерчант рахунку. Інтеркаса – платіжна система, яка функціонує на ринку більше 10 років. Компанія працює відповідно до PCI DSS стандартами і надає 70 платіжних рішень для вашого бізнесу. Підключаючи платіжний агрегатор до свого магазину, ви економите час і автоматично забезпечуєте безпеку всіх транзакцій на сайті.

Система Orphus