Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як уникнути помилок при використанні сонцезахисних засобів

Фахівці радять використовувати сонцезахисні креми, щоб попередити негативний вплив ультрафіолету на шкіру. Розглянемо 10 найпоширеніших помилок при застосуванні сонцезахисних засобів.

Невчасне застосування крему

Крем на шкіру варто наносити за півгодини до виходу надвір. Йому потрібен час, щоб всмоктатися і почати діяти. Тоді засіб захистить шкіру від негативного впливу сонячних променів у перші хвилини, коли вона найуразливіша.

Змивання сонцезахисного засобу

Вибираючи засіб, варто звернути увагу на напис “водостійкий”. Поки відпочивальники пітніють або купаються в річці, крем змивається і шкіра стає уразливою.

Нанесення крему для тіла на обличчя

Справді є різниця між специфікою засобів для тіла і для обличчя. Якщо у людини чутлива шкіра обличчя. не варто застосовувати засоби для тіла, особливо спреї і лосьйони, до складу яких входить спирт.

Користування кремами тільки у сонячні дні

Ультрафіолет чинить негативний вплив на шкіру навіть у ті дні, коли сонця навіть не видно за хмарами.

Занадто мало крему

Лікарі рекомендують, розбризкавши засіб на шкіру, розтерти його, навіть якщо в інструкції цього не вказано, а потім нанести ще раз .

Ви вважаєте,  що не можна отримати опік, сидячи в машині

Справді, сидячи в авто засмагнути важко, оскільки скло блокує UVB промені, але пряме  UVA-випромінювання проникає через скло, і саме воно є основною причиною старіння шкіри.

Використання крмемів одного спектра дії

Більшість засобів від засмаги блокують UVB промені – основну причину появи сонячних опіків. однак не менш важливий захист від UVA-випромінювання, яке глибоко проникає в шкіру і викликає її старіння.

Одноразове нанесення крему

Для захисту шкіри протягом дня необхідно наносити крем щопітори години.

Відсутність захисту для очей

Сонцезахисні окуляри – не тільки модний аксесуар, але й важливий елемент захисту. Темні лінзи без спеціального захисту змушують зіниці розширюватися і ультрафіолет легше потрапляє в них. І не забувайте змащувати шкіру повік сонцезахисним кремом.

Фото ukrhealth.net

поширити новину: