Ви тут:
здоров’я Суспільство Україна 

Як правильно оформити декларацію із сімейним лікарем розповіли у НСЗУ

Якщо ви нарешті вирішили обрати свого лікаря у Національній службі здоров’я розповіли як правильно оформити декларацію і на що звернути увагу.

1. Майте при собі паспорт, код ІПН (оригінали документів) та мобільний телефон.

Зверніть увагу, що ідентифікація особи для укладання декларації відбувається через надсилання смс-повідомлення на номер телефону пацієнта. І саме на цей номер приходитиме смс-повідомлення з номером електронного рецепту на “Доступні ліки”. Тому в декларації потрібно зазначити саме той номер, який ви плануєте використовувати тривалий час.

2. Лікар заповнює декларацію в електронній формі. Але (!) обов’язково має її роздрукувати, щоб ви перевірили дані. Будьте уважні при перевірці коректності внесених даних.

3. Якщо декларація не містить помилок, підпишіть два примірники. У свою чергу лікар проставляє на них відмітку з датою отримання такої декларації закладом. Один примірник залишається вам, інший примірник декларації – у медичному закладі.

У разі виявлення розбіжностей в даних, повідомте лікаря, який відразу виправляє помилки в декларації в електронній формі та повторно роздруковує примірник.

4. Декларація заповнюється українською мовою, за винятком пунктів, що потребують використання літер латинської абетки та спеціальних символів.

5. Зверніть увагу: де б ви не обирали лікаря – у державній лікарні, приватному центрі чи серед ФОП – порядок заповнення та подання декларації незмінний.

Детальніше про заповнення та подання декларації можна почитати тут.

“Декларація – це юридичний документ. Зберігайте свій примірник. І пам’ятайте, декларація – важлива для вашого здоров’я”, – нагадують у НСЗУ.

Система Orphus