Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як бути щасливим на роботі: лайфхаки

Робота – це майже завжди стрес, але якщо слідувати цим простим правилам, його можна зменшити або зовсім звести нанівець.

Психологи виділяють три правила: розділити роботу і життя, відгородитися від інфошуму та не бути трудоголіком, пише maximum.fm.

Розділити роботу і життя

Думки про роботу викликають неврози, які погано впливають на роботу. Ця очевидна для багатьох закономірність тепер підтверджена наукою на основі теорії меж, дисципліни, яка вивчає відношення людини до простору і часу, які він вважає своїми власними. Якщо ви перевіряєте пошту, прийшовши додому з роботи або у вихідний, є ризик, що у вас розвинеться невроз.

Відгородитись від інфошуму

Включивши робочий комп’ютер, людина потрапляє відразу в кілька комунікаційних середовищ. Різна інформація надходить до нас різними каналами, вимагаючи від нас реакції. Цей ефект інформаційного шуму призводить до того, що в результаті ми відволікаємося, і як мінімум кілька годин на день йде на безцільне блукання мережами.

Не бути трудоголіком

Якщо вам здається, що ви незамінні, наступний етап це нервовий зрив, вважає дослідник Гордон Пітерсон. Взагалі-то, трудоголіків люблять всі. Якщо людина багато працює і багато чого домагається вона успішна. Для декого ярлик трудоголіка це знак пошани.

Фото: fotokto

поширити новину: