Ви тут:
Суспільство 

WWDC 2020: онлайн-презентація нової техніки Apple

Конференція розпочнеться о 22:00 за київським часом.

Як повідомляє ain.ua, 22 червня компанія Apple проведе свою щорічну конференцію для розробників WWDC`2020. Вперше конференція пройде виключно онлайн, причина – коронавірус. Очікується анонс новий операційних систем і декількох гаджетів.

Чого чекати від Аpple

iOS 14. Можливо операційну систему назвуть iPhoneOS, по аналогії з іншими ОС. Чуток не так багато, але є припущення, що для iPhone і iPad зроблять нову функцію по кастомізації робочого столу пристрою.

iPadOS 14. Крім того, що перераховано вище для iOS 14, спеціально під iPad компанія можливо переробить додаток «Подкасти», розширить можливості Apple Pencil, розширить можливості менеджера паролів Keychain. Інших чуток поки немає, але велике оновлення Apple вже зробила з виходом iPadOS 13.4, коли запустила підтримку трекпедів і миші.

macOS 10.16. Про оновлення для настільної операційної системи не відомо практично нічого. Кажуть лише, що Apple повністю змінить свій месенджер для Mac, оскільки нинішній варіант застарів і не має навіть тих функцій, які є у iOS-версій.

tvOS 14. Дитячий режим для контролю батьками своїх дітей, а також Screen Time – додаток, яке дозволить дізнатися, скільки часу ви проводите за переглядом фільмів.

Mac. Всі чекають новий моноблок від Apple. Кажуть, що на зміну нинішнім версіями прийде iMac без рамок, схожий з Pro Display XDR. За рахунок цього при схожих габаритах сам дисплей стане більшим – 23 дюйма замість 21,5, а також 32 дюйма замість 27 дюймів. Звичайно ж, повністю нове залізо та інші фішки сучасних Mac. Правда, не зовсім ясно, покажуть новий Mac зараз або пізніше в цьому році на осінніх презентаціях.

Початок конференції — 22:00.

поширити новину: