Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вишиванки, які Зеленський подарував главам іноземних держав, закупили на Полтавщині

У Міжнародний день вишиванки, 21 травня, президентське подружжя Володимир та Олена Зеленські подарували вишиті сорочки лідерам світових держав.

На ці подарунки з державного бюджету витратили 28 800 тисяч гривень. Про це йдеться у відповіді Офісу Президента на запит 24 каналу.

Вишиванки для вручення главам іноземних держав передали з Полтавщини – Решетилівської майстерні художніх промислів “Соломія”.

На сайті майстерні вартість чоловічих вишиванок різниться залежно від типу виробництва – комп’ютерна вишивка коштує від 1350 до 1950 грн; ручна вишивка – від 4500 до 6300 грн. Жіночі вишиванки: комп’ютерна – від 1000 до 1850 грн, машинна – від 1350 до 2550 грн, ручна вишивка коштує 8000 грн, жіночі вишиті сукні – від 1300 до 5500 грн.

В Офісі Президента повідомляли, що подарунки отримали лідери Сполучених Штатів Америки, Федеративної Республіки Німеччина, Французької Республіки, Канади, Республіки Польща, Турецької Республіки , країн Балтії та інших держав. При цьому в першому варіанті повідомлення там допустили помилку , вказавши, що їх отримали президенти цих країн, забувши, що в Канаді немає посади президента.

Натомість вишиванки, які в подарунку йшли від першої леді України Олени Зеленської, безкоштовно передав бренд “Етнодім”. Вишиванки саме цього бренду одягли Володимир та Олена Зеленські та сфотографувались у Міжнародний день вишиванки.
Переглянути цей допис в Instagram

Зі Всесвітнім днем вишиванки! 🇺🇦❤️

Допис, поширений Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Система Orphus