Ви тут:
Суспільство 

Вибір шампуню для волосся

У моделей і знаменитостей волосся завжди відзначається блиском і шовковистістю. І справа не в щоденній допомозі стилістів, а в грамотному виборі складу засобів для миття голови. Такий же вигляд може мати будь-хто, головне – правильно купити шампунь, який пропонує сайт www.yves-rocher.ua. Ось інструкція, як знайти шампунь, щоб виглядати як зірка. Потрібно знати свій тип шкіри і волосся.

Шампунь за типом шкіри голови

Першочергове завдання шампуню полягає в тому, щоб очистити голову від шкірного сала і стайлінгу. І вже потім промити волосся по довжині. Тип шкіри голови найчастіше збігається з типом шкіри обличчя. Тобто якщо шкіра обличчя жирна, то жирна і шкіра голови. Змінити тип шкіри шампунь, звичайно, не в силах, але він може підтримати її роботу.

Види шампунів

Шампунь буває таких видів:

1. Для жирного волосся.

2. Для волосся сухого типу.

3. Для волосся нормального типу.

4. Шампунь, що протистоїть випаданню волосся.

Шампунь для жирного волосся

Володарі жирного волосся вже до вечора помічають, що пасма висять як бурульки, тому змушені мити голову кожен день або хоча б раз на два дні.

Збільшити період між миттям здатний шампунь для жирного волосся – з ним можна буде мити голову раз в три, а то і в чотири дні. Його компоненти контролюють вироблення шкірного сала, знижують активність сальних залоз, добре очищають шкіру голову, не даючи утворитися на ній плівці.

Шампунь для сухого волосся

Суха шкіра голови має норовливий характер: вона може лущитися, червоніти, на ній часом можуть з’являтися запалення. Завдання шампуню – активно зволожити, відновити гідроліпідний баланс і при цьому добре очистити шкіру.

Шампунь для нормального волосся

Володарі нормальної шкіри – справжні везунчики, адже у них все в балансі. При очищенні шкіри голови головне – не перестаратися, тобто не пересушити і не перенаситити її. Тому варто вибирати шампуні для нормального волосся. У них збалансовано вміст рослинних екстрактів, олій і вітамінів. До речі, щоб голова не стала сальною і жирною, мити волосся краще не частіше двох разів на тиждень.

Шампунь від випадання волосся

Випадання волосся у жителів мегаполісів – одна з головних проблем: позначаються неправильне харчування і стреси, відсутність потрібних вітамінів в раціоні, екологія. Якщо всі ці пункти поки поправити не виходить, виручить шампунь, що протистоїть випаданню волосся. У його складі є речовини, які пробуджують сплячі цибулини, нормалізують мікроциркуляцію крові і кисню в клітинах шкіри.

поширити новину: